ماشین آلات ویبره مکعبی + کاربرد و خرید آنها✔️

ماشین آلات ویبره مکعبی چه کاربردی دارند؟ به‌ طورکلی استفاده از ماشین‌آلات مختلف در هر صنعتی بسیار مهم بوده و می‌تواند به تسریع روند کارها کمک بسزایی کند. پولیش و پرداخت کاری جزء کارهایی هستند که معمولاً در تمامی صنایع جایگاه داشته و به بسیار مورد توجه هستند.

ماشین آلات ویبره مکعبی ازجمله تجهیزات مهم پرداخت کاری بوده که به شکل کروی و مکعبی موجود هستند. شاید این موضوع را ندانید اما هر یک از ماشین آلات ویبره مکعبی  یا کروی برای کار خاصی مناسب بوده و ویژگی‌های متفاوتی دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا درمورد این محصولات توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

 سایت فروشگاه اینترنتی کاویان سایش می‌تواند در حوزه خرید انواع نمد صنعتی، انواع اسکاچ و سنباده به شما کمک کنند. همچنین شما می‌توانید پیشرفته‌ترین و بهترین ماشین‌آلات پرداخت کاری را نیز از مجموعه ما خریداری کنید. به ‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و سفارش هر یک از وسایل ذکر شده می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را از طریق کارشناسان ما بدست بیاورید.

ماشین آلات ویبره‌ مکعبی برای پرداختکاری

 به ‌طور کلی ماشین آلات ویبره مکعبی از  تجهیزاتی هستند که با استفاده از مکانیزم ویبره یا همان لرزش می‌توانند  ناهمواری‌های روی سطوح را از بین برده و کاملاً آن‌ها را صاف و صیقلی کنند.  میزان لرزش و نوع ذرات ساینده می‌تواند در دستگاه‌های ویبره پولیش تأثیر بسزایی داشته باشد.  همان طور که بهتر می‌دانید،  پرداخت و  صیقلی کردن قطعات مختلف بویژه فلز، از زمان‌های دیرباز تا به امروز مورد توجه تمامی صنعتگران قرار گرفته است.

در زمان‌های بسیار قدیم قطعات را داخل ۱ بشکه ریخته و به شکل فیزیکی با تکان دادن آن سعی در صاف و صیقلی کردن آن‌ها داشتند. اما این روش نتیجه خیلی بسیار مناسبی را به‌ همراه نداشت و زمان زیادی را از او افراد می‌گرفت.

ساختار ماشین ویبره مکعبی

 پیشرفت تکنولوژی سبب روی کار آمدن ماشین آلات ویبره مکعبیو کروی شد که هر یک برای زمینه های خاصی استفاده می شوند. در حقیقت می‌توان از ماشین‌آلات ویبره کره مکعبی برای صاف و صیقلی کردن سطوح بزرگ و کوچک استفاده کر. معمولاً قابلیتی در این دستگاه‌ها وجود دارد که می‌توان میزان لرزش آن‌ها را تنظیم کرده و به شکل عمق و یا سطحی پرداخت کاری را انجام داد.

این ماشینا به ‌منظور پلیسه گیری و نرم کردن قطعات استفاده می‌شود. هم دستگاه ویبره مکعبی دارای سازه  ای به شکل ۸ ضلعی و یا شش ‌ضلعی بوده که باعث شد که به واسطه یک الکتروموتور،  تسمه و پولی فرآیند پرداخت را انجام دهد. اجسام ساینده مورد استفاده در بشکه‌ها و میزان درجه قدرت ویبره نیز در این دستگاه قابل تنظیم بوده و می‌توان سطوح مختلف را با استفاده از آن‌ها صاف و صیقلی کرد.

بیشتر بخوانید : قیمت و خرید سنباده رول از فروشگاه کاویان سایش

 

کاربرد ماشین آلات ویبره مکعبی

 وجود قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی در  ماشین آلات ویبره مکعبیسبب شده تا کاربردهای متعددی داشته باشند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آبکاری
  • تمیزکاری سطوح
  • چربی زدایی
  • از بین بردن اکسید آهن
  • پلیسه گیری
  • پرداخت کاری فلزی

همچنین از این دستگاه‌ها در صنعت طلا و جواهر نیز به شکل گسترده استفاده می‌شود. همان طور در ابتدای مطلب گفته شد، ماشین‌ آلات ویبره در دو  مدل کروی و مکعبی موجود هستند. دستگاه‌های کروی دارای یک  موتور بوده و معمولاً برای سطوح کوچک‌تر قابل‌استفاده خواهند بود. اما ماشین آلات ویبره مکعبیمتشکل از دو موتور قدرتمند بوده که به‌ منظور پرداخت و پولیش قطعات و سطوح بسیار بزرگ استفاده می‌شوند.

البته که می‌توان گفت که در برخی اوقات نیز کاربرد این دو دستگاه مشترک بوده و می‌توان با استفاده از آن‌ها پلاستیک‌های فشرده و یا سنگ‌های بخصوصی را صیقلی کرد.  اگر سنگ‌ها بسیار خشن بود و سطح سخت داشته باشند، باید از دستگاه ویبره مکعبی استفاده کرد اما برای سطوح کوچک‌تر و نرم‌تر استفاده از ماشین‌آلات ویبره کروی مناسب‌تر خواهد بود.

 خرید دستگاه ویبره‌ مکعبی

خوشبختانه در حال و در حال حاضر اکثر فروشگاه‌های تجهیزات پرداخت کاری و شرایط را برای خرید اینترنتی فراهم کردند. فروشگاه اینترنتی کاویان سایش با در نظر گرفتن قیمت‌های حداقلی و ارائه بهترین ابزارآلات پرداختکاری، می‌تواند بهترین دستگاه‌های ویبره کروی و مکعبی را به شما و ارائه کند.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌ها و آشنایی با تمامی ابزارآلات پولیش و پرداخت فروشگاه سایت ما مراجعه کرده و از کارشناسان فروش ما اطلاعات بیشتری بخواهید.

منبع : amazon.com

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت دارکوب