صابون گیلانس چیست و چه کاربردی دارد؟

صابون گیلانس چیست؟ اگر شما به ‌دنبال خرید یک سری از لوازم پولیش باشید، متوجه خواهید شد که این محصولات در نمونه‌های مختلفی وجود دارد و ممکن است که برای صاف کردن یک سطح به‌خصوص به چندین مورد از آن‌ها نیاز باشد. درواقع آشنایی با انواع ابزار پرداخت کاری و شناخت کاربرد آن‌ها باعث می‌شود تا افراد در صنایع مختلف بتوانند محصولاتی را مناسب با کار خود خریداری کرده و نهایت استفاده از آن را داشته باشند.

شاید شما در میان تمامی این محصولات تنها با سنباده، اسکاچ های صنعتی و گیلانس آشنا آشنایی داشته باشید. اما باید بدانید که ابزار دیگر محصول دیگری نیز برای افزایش درخشش و درخشش قطعات وجود دارد که به آن صابون گیلانس گفته می‌شود. به ‌طور معمول افرادی که  با کارهای از سایش و فرم دهی  سر و کار دارند، به‌ خوبی با این صابون صنعتی آشنایی داشته و از اهمیت ویژه آن باخبرند. ما در اینجا با گیلانس و صابون گیلانس بیشتر آشنا میشویم.

 

 

 

صابون گیلانس

 

 

در ادامه این مطلب از سایت کاپکو با ما همراه باشید تا در مورد این محصول توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. همان‌ طور که گفتیم کسب اطلاعات کافی درمورد ابزارهای مختلف برای پرداخت کاری باعث می‌شود تا شما مناسب با کار خود و همچنین قطعاتی را که در نظر دارید، هر یک از این محصولات را به ‌صورت هوشمندانه خریداری کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید. چنانچه شما به‌ دنبال خرید بهترین ابزار پولیش و همچنین محصولات صنعتی نظیر صابون گیلانس، واکس پرداخت کاری و… هستید می‌توانید به مجموعه ما اعتماد کنید.

خرید صابون گیلانس

 صابون گیلانس که برخی آن را با عنوان صابون پولیش می‌شناسند، یکی از محصولاتی است که در مراحل پرداخت کاری مورد استفاده قرار گرفته و برای افزایش درخشش سطوح گوناگون و مفید است. چنانچه شما با هر یک از مراحل پرداخت کاری فلز آشنا باشید،  این محصول را شناخته و نسبت ‌به اهمیت آن آگاه هستید. البته که برخی نیز با این محصول پرداخت‌ کاری آشنایی کافی  ندارند.

به‌ همین خاطر تصمیم داریم پیش ‌از هر چیز در مورد آن درمورد صابون‌های پولیش به ‌صورت کامل و شفاف توضیحاتی را بیان کنید. می‌توان گفت که مهم‌ترین هدف برای تولید و عرضه این صابون ‌ها به بازار برای پرداخت کاری و  صاف کردن سطوح رزین، آهنی، استیل، مس و آهن و… است. می‌توان گفت که این صابون صنعتی بر اساس هر قطعه‌ای در مدل‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود.

اگر بخواهیم به بیان ساده بگوییم به ‌طور معمول از این محصول در مرحله آخر پرداختکاری جهت صیقلی کردن سطح قطعات استفاده می‌گردد. صابون پولیش از یک سری از مکمل‌ها به تولید می‌رسد و می‌تواند در کنار ابزارهایی نظیر نمد، اسکاچ، سنباده و غیره عملکرد مناسبی را از خود نشان دهد. لازم به ذکر است که تولید این محصول طبق رنگ‌هایی انجام  می‌شود، تا خریداران بتوانند مناسب با نیاز خود به ‌خوبی آن‌ها را پیدا کرده و تهیه کنند.

شیوه استفاده از صابون پولیش

نحوه استفاده از صابون گیلانس برخلاف تصور اکثر افراد بسیار ساده است. درواقع این کار هیچ‌گونه پیچی پیچیدگی ندارد. فقط باید در زمان استفاده از آن به برخی نکات ایمنی توجه نمود. شما باید برای استفاده از این صابون آن را به‌ صورت خیلی آرام و با فشار دست ‌کم روی سطوح بکشید و دیگر نیاز به انجام دادن کار خاصی نیست.

 

 

صابون گیلانس

 

 

همان‌طور که در بخش قبلی به این‌ موضوع اشاره کرده‌یم، معمولاً اعصاب صلبون  پولیش در مراحل آخر پرداخت کاری استفاده می‌شود تا بتوان به درخشش هرچه بیشتر قطعات و کمک کرد.

 معرفی انواع صابون گیلانس

 صابون‌های گیلانس برای تامین نیاز صنعت ‌کاران مختلف در نمونه‌های گوناگونی به بازار عرضه می‌شوند که هر یک از آن‌ها دارای کاربر منحصر به‌ فرد می‌باشند. می‌توان گفت که صابون پولیش از لحاظ جنس در دو نوع زیر کار و روکار قرار دارد که هر یک از آن‌ها و در زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

صابون پولیش زیر کار

 این محصول دارای چربی و زبری بالایی است. ازجمله کاربردهای آن نیز می‌توان به صاف کردن سطح های آسیب ‌دیده و یا آماده کردن یک سطح  پیش‌از مرحله پایانی پرداخت کاری اشاره کرد.

 صابون روکار

حال که با صابون از زیر کار آشنا شدید، بهتر است که با نمونه‌های روکار را به شما معرفی کنیم. کنید برخلاف صابون پولش زیر کار این محصولات دارای چربی و زبری کمتری هستند و برای صیقلی کردن قطعات گوناگون کاربردی خواهند بود.

 

منبع : gilaassoap.com

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت دارکوب